ТВОРИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

 

завантажити

Люблю я свою Україну

Перший поетичний збірник Володимира Матвієнка. У ньому – відчуте й пережите, а це і є віхи з біографії автора, нашого сучасника, визнаного в Україні та за її межами теоретика і практика банківської справи, який своїм поетичним словом ще раз стверджує вічну істину – не хлібом єдиним живе людина.

Київ-1997

 

Оберіг пам’яті

завантажити

В серці маю Україну

Мелодійна поетична мова поета-пісняра Володимира Матвієнка, її схвильованість, чистота, щирість привернули до себе увагу багатьох відомих митців, що обумовило створення понад 100 пісень, які визначають самобутнє та яскраве обличчя українського культурно-мистецького сьогодення.

Київ "Музична Україна" 2008

 

Пісне моя зоряна

Пісенник містить нові ліричні та патріотичні пісні сучасних українських композиторів на вірші відомого поета, вченого, Голови Правління Промінвестбанку Володимира Матвієнка. У кількох творах поет виступає і як композитор.

Київ "Музична Україна" 2001

 

Душі моєї хвилювання

До збірника увійшли пісні та хори, написані викладачами кафедри музики Кам’янець-Подільського ДПУ, членами Національної Всеукраїнської музичної спілки на вірші відомого поета, вченого, академіка Володимира Матвієнка.

Київ "Музична Україна" 2001

завантажити

Твій син, Україно!

У книзі В.П. Матвієнко, підсумовуючи свій 75-річний життєвий шлях, розповідає, як хлопчик із села Білка Житомирської області завдяки наполегливій праці, життєлюбству, працездатності, бажанню оволодіти новішими знаннями досяг міжнародного визнання, став високопрофесійним фахівцем, поетом, меценатом.

Київ Наукова думка 2012

завантажити

Самотужки по життю

Книга присвячена роздумам про загальнолюдські цінності, що формують кожну людину як особистість. Описуючи свій життєвий та трудовий шлях, автор намагається дослідити процес формування таких важливих людських якостей, як патріотизм, любов до сім’ї до України.

Київ Наукова думка 2007

завантажити

На рідних роздолах

У цій, другій, поетичній збірці простежується творча і життєва біографія її автора, відомого в Україні економіста, банкіра Володимира Матвієнка. Та поезія, пісня - його друге життєдайне крило. А відтак душа громадського діяча, державотворця і поета завжди окрилена.

Київ Український письменник 1999

 

Банкір Професор Поет

У книжці розповідається, про життєвий та трудовий шлях В.П. Матвієнка, його багатогранну діяльність як фахівця, поета, мецената. Висвітлюється роль В.П. Матвієнка як ідеологічного натхненника Партії національно-економічного розвитку країни (ПНЕРУ), що сповідує ідеологію «Національному розвитку – власні сили».

Київ-2012

завантажити

Планета життя

Автор книги відомий економіст, професор В.П. Матвієнко ставить за мету просто і зрозуміло розповісти читачам про складні процеси розвитку великого та неосяжного космічного простору. Наведені описи планет Сонячної системи та їх сопутників. Розкриті шляхи пізнання Всесвіту від Галілея, Кеплера, Ньютона, та Енштейна до сучасних наукових досліджень.

Київ Наукова думка 2006

завантажити

Дотепні слова

Увазі читачів пропонується доповнена новими висловами збірка «Дотепні слова», до якої включені дотепні цікаві вирази, жартівливі замальовки, що торкаються різних аспектів нашого життя. А також сфери професійної діяльності автора. Усі вислови проілюстровано.

Київ Наукова думка 2005

 

Наші козаченьки

Фундатор дитячої козацької організації «Козаченьки» - Герой України, професор В.П. Матвієнко. Його наукові, філософські та творчі доробки покладено в основу нової світоглядної філософії українських дітей-патріотів.

Київ-2008

завантажити

Автограф на гривні

З позиції банкіра з понад 40-річним досвідом роботи Володимир Матвієнко висвітлює бурхливі події 90-х років ХХ ст., проголошення незалежності України, створення власної банківської системи, виготовлення та запровадження національної валюти.

Київ Наукова думка 2000

 

Держава і БАНКИ

У цій книзі зібрані публікації першого голови правління Національного банку України, Голови Правління Промінвестбанку України Володимира Матвієнка, які були надруковані у газеті «Демократична Україна».

«Демократична Україна» 1996

 

Роздуми банкіра

У книзі зібрано статті, інтерв’ю, доповіді та виступи відомого фінансиста і громадського діяча, Голови Правління Промінвестбанку Володимира Матвієнка. Високопрофесійно, зацікавлено і водночас дохідливо обговорюються злободенні проблеми розвитку і реформування економіки.

Київ Наукова думка 2002

завантажити

Желаемое и действительное

Каждый из нас, добившись задуманного, вправе утверждать, что он обязан этим не только случаю, но и тем принципам своего сознания, которые предопределяют его путь от настоящего к будущему. О таких принципах и пойдет речь далее. Для автора этими принципами являются законы диалектики.

 

Промінвестбанк

стратегія відтворення

Книга відомих фінансистів і громадських діячів – Голови Правління Промінвестбанку професора В.П. Матвієнка і народного депутата України П.В. Матвієнка – знайомить читачів з понад 80-річною історією найбільшого фінансового інституту вітчизняної промисловості.

Київ Наукова думка 2002

 

Ефективність управління банком

У збірнику подано матеріали доповідей та виступів на науково-практичному семінарі провідних фахівців Промінвестбанку, присвяченому організації банківського менеджменту. Докладно розглянуто проблеми оподаткування та юридичного захисту інтересів банку, управління прибутковістю, фінансовими ризиками, інформаційними технологіями та персоналом банку.

Київ Наукова думка 2003

завантажити

Філософсько-економічні погляди

Філософія і економіка. На перший погляд дві різні сфери. Одна визначає свідомість, друга – буття. Більшість філософських дослідників абстрагуються від повсякденного життя, економічних відносин, віддаючи перевагу “чистій філософії”. Агностицизм Юма, ідеалістична діалектика Гегеля, антропологічний матеріалізм Фейербаха звужували філософію до окремих питань, відривали людську думку від реального життя.

 

Внутрішній контроль та аудит у Промінвестбанку

Публікації

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

завантажити

Стаття

"Філософія приниження"

Газети: "Обрій ПІБ" №50 16-24 грудня 2004 р.

"Сільські вісті" №3 11 січня 2005 р.

завантажити

Стаття

"Автограф на полях истории"

Газета: "Московский комсомолец
в Украине" №20(789) 8.5-14.5 2013 р.

завантажити