Ознака епохи — «миротворча війна»

Із приходом 2000-го року все людство очікувало мирного розвитку планети в третьому тисячолітті. Та не сталося, як бажалося. Замість миролюбних кроків маємо так звані «миротворчі війни» з боку тих держав, які видають себе за миротворців.

Такою країною є Росія, яка віроломно захопила український Крим, веде війну на Донбасі із застосуванням сучасної зброї та ще й погрожує ядерним ударом. Ракетні обстріли по вогневій силі перевищують Сталінградську битву.

Чому так по-варварськи веде себе керівництво Російської Федерації? Пояснюється це двома обставинами. По-перше, Росія, як і царизм, має імперський характер — із його силовими методами підкорення інших народів. Агресивний характер сучасної Росії забезпечується мілітаризацією економіки.

По-друге, недосконалість механізму міжнародних відносин розв’язала Росії руки для проведення своїх агресивних дій.

Організація Об’єднаних Націй не виконує обов’язки світового арбітра. В той же час у світі панує варварська сила. За невиконання міжнародних домовленостей відповідальності ніхто не несе.

У 1994 році Україна підписала меморандум зі США, Великобританією та Росією щодо відмови від ядерної зброї. Це була національна трагедія, після того, як у квітні 1986 року сталася Чорнобильська катастрофа, що забрала життя та здоров’я тисяч людей та принесла астрономічні збитки економіці України на сотні років. Це не була аварія. Це був злочин радянської влади. По суті, станцію ввели в експлуатацію при незавершених роботах по системі аварійної безпеки ядерного блоку.

Є версія щодо порушення температурного режиму блоку в результаті експерименту, що проводили 23 фізики з метою створення плазми для ядерних зарядів. Коли процес став некерованим і треба було зупинити роботу станції, то Москва не тільки не дала дозволу на це, а й пригрозила тюрмою. Результат — вибух у відкриту атмосферу, загибель людей, розповсюдження радіації по всьому світу:

Чорнобиль — слово, як набат, То наше пекло, наша доля… Нема повернення назад, Лише для хмар жахке роздолля. Прозрійте, люди! Ще не смерть! Ще винуватці поміж нами…

Щодо меморандуму, то Росія й не збиралася виконувати обов’язки гаранта безпеки України. Замість цього вона розпочала терор на Донбасі. Десятки тисяч загиблих та калік стали жертвами так званого «рускава міра» на Донбасі, знищена інфраструктура в Донецькій та Луганській областях.

Захоплення значної території України є початком третьої світової війни в умовах накопичення ядерних зарядів.

За таких умов в’ялість європейських держав щодо жорстких санкцій проти російської агресії може привести до путінського походу на Європу. І ніяке послаблення санкцій для Росії заради бізнесових інтересів будь-якої європейської країни неприпустиме, не варте великої ціни європейської цивілізації.

Зовнішню політику нового президента США важко передбачити, але є надія, що Сполученим Штатам Америки мир на землі також потрібен, як і Україні. Від себе хочу сказати, що, будучи першим головою Національного банку незалежної України, я мав годинну зустріч із мільярдером Трампом у 1991 році, яка відбулась у його кабінеті в Нью-Йорку. Він подарував мені дві свої книги: «Як вилізти на гору» і «Як утриматись на верхівці». Було прийняте моє запрошення відвідати Україну зі словами: «Володимире, я до тебе приїду та привезу твоєму банку 35 мільйонів доларів США». У мене склалася думка про нього як про значного інвестора американської економіки.Дуже відвертою і доброзичливою була й зустріч із визначним фінансистом Д. Соросом, який на прикладі США рекомендував, як створити власну грошову систему в Україні.

Ці зустрічі стосувалися запровадження економічного механізму в Україні, розрахованого на власні сили. Проте, практичні дії українських можновладців повторили російську схему роздержавлення, яка себе не виправдала. Тодішня Верховна Рада відхилила мою пропозицію щодо проведення роздержавлення власності на основі кредитування. Шкода, адже для цього були кредитні ресурси банківської системи.

США як гарант безпеки України згідно з будапештським меморандумом були зобов’язані зупинити агресію Кремля. Україна вимушена відновити свій ядерний щит. Політику ядерного удару, яку пропагує Москва, повинні засудити всі держави світу, бо політика ця злочинна, а її пропаганда — аморальна.

Вищий законодавчий орган Росії, Держ-дума, надала право Путіну застосовувати силу до тих чи тих країн під приводом захисту російськомовних громадян. Якщо слідувати такій логіці, то росіяни є в кожній країні. Так що, треба вводити російські війська скрізь?

А хто вони, російськомовні в Україні? Наведу кілька прикладів. Після закінчення Другої світової війни мій двоюрідний брат, українець Василь Козаренко, одружився на росіянці Маші. У них народилося троє дітей. Маша каже: «У нас в Росії національність пишуть по матері».

Іще один приклад: рідна сестра моєї дружини, українка Людмила народила двох дітей, і її чоловік Микола Корнійков говорить: «У нас в Росії національність дітей записують по батьку». Нині у їхніх сім’ях живе сімнадцять чоловік, і всі вони росіяни. То кого ж буде захищати пан Путін?

Дії Путіна в Україні несуть смерть і розруху. Але не тільки це. Путін принизив український народ, його телеінформатори договорилися до того, що Україна — це не держава, а українці — це не народ. А коли нещодавно Україна випробовувала свої нові ракети у Чорному морі, то з Кремля пригрозили ядерним ударом.

Якщо повернутися до історії, в якій так добре обізнаний «історик» Путін, то Україна має право на землі від Чорного до Білого морів і від Волги до Дунаю, бо це були землі Київської Русі-України. А щодо мови, то ще коли київський князь Юрій Долгорукий заснував Москву, то на святі, як пише літописець, мова була давньоукраїнська.

А хто захистив Москву від Наполеона? Український козак Кутузов.

У роки Другої світової війни вирішальну роль зіграла Україна: її заводи, що були передислоковані на Урал, її народ, який складав значну частину радянської армії і розгромив нацистську армію. Більшість маршалів були етнічні українці, й усі старшини в армії також були українці.

СРСР став космічною державою завдяки українцеві Сергію Павловичу Корольову. Наукову базу теоретичного осмислення космосу створили українці. За проектом українця Кондратюка американці здійснили політ на місяць. У проекті польоту на Марс передбачена українська ракета.

Епідемії чуми, холери та тифу у світі зупинили українці. Український інженер створив механізм вибуху першої американської бомби, яку вкрав Радянський Союз. Російська імперія протягом усієї своєї історії привласнювала собі чуже. Пісня «Севастополь, Севастополь — город руських моряків» не відповідає дійсності, бо Чорноморський флот на 80 відсотків складався з етнічних україн-ців-запорожських козаків. До речі, адмірал Нахімов теж українець, запорізький козак.

Узагалі практично немає такої сфери розвитку Російської імперії, в якій вирішальну роль не відігравали б українці. Отже, путін-ське намагання принизити українців є суцільним фальсифікатом.

І як би не старались апологети путінського режиму, їм не зламати українців. Своїм ненависним ставленням до українців Росія визначила себе як лютого ворога України, що матиме вкрай негативні історичні наслідки.

По-перше, розтоптано поняття «брати-слов’яни». Ми ніякі вам не брати! По-друге, православна церква розколота. Московським попам українці молитися не будуть.

Нормальні росіяни повинні задуматись, до чого їх довів Путін. Складається враження, що Росія відходить від християнства, від усього того, у що посвятив київський князь Володимир-Хреститель. А раз так, то Росія наближається до віри в Аллаха, і для цього є аргументи.

Іще за радянських часів, коли СРСР керував Л. Брежнєв, тодішній голова Ради Міністрів Радянського Союзу Тихонов, будучи в Дніпропетровську на нараді з обласним партійним активом, попереджав, що найстрашніше для держави станеться тоді, коли парламентським шляхом до влади прийде кольорова раса. Чи не є політика Путіна тим дійством, про яке говорив Тихонов, якщо зважити, що на вирішальних постах РФ стоять вихідці з мусульман, яких в РФ 20 мільйонів зі 140 мільйонів населення.

Одночасно виникає запитання: чому всю Європу заполонили емігранти-мусульмани, чи не стали переселенці-мусульмани зброєю тиску на Європу? То хто ж він, Путін? Якому богу молиться, яка історична перспектива, і як це вплине на долю Росії?

Не всі росіяни сповідують мораль Путіна і його прибічників із телевізійних шоу: Кисельова, Соловйова, Жириновського та українських яничарів:

Мене питають, навіть часто:

Що найстрашніше для країни?

Відповідаю: яничарство,

Що десь приховане в людини.

Та яничари — то не людство,

А зрада, підлість і падлюцтво.

І найстрашніше для держави

Його підступне, люте жало,

Яке, на жаль, повсюди нині

Стрічаєш в рідній Україні.

Це Янукович, Азаров, Олійник, Андрій та Сергій Клюєви, депутатка Бондаренко та багато інших.

Хай пам’ятають зрадники-іуди:

Країна зраду вибачать не буде,

Людська зневага їм вічно буде!!!

Росія, в її путінському розумінні, не має перспектив. Її чекає неминучий розпад на окремі державоутворення. Цей процес уже пішов. Китай має можливість приборкати землі Сибіру мирним шляхом, Урал не хоче годувати Москву, Далекий Схід не має людського потенціалу розвитку, інші регіони теж готові до самовизначення. Як говорив колишній президент Росії Борис Єльцин, на території Росії можна створити 40 держав.

Тож замість воєнних дій в Україні Росії слід зберегти сили для розвитку та збереження своїх територій.

Освоєння природних ресурсів і їх технологічна переробка на основі досягнень технічної революції немислимі в умовах воєнного психозу та силового захвату чужих територій. Видобуток вуглеводів і їх реалізація на світовому ринку має тенденцію до їх здешевлення. На зміну їм прийдуть нові енергетичні ресурси. У Німеччині та Україні є такі експериментальні виробництва енергії з води.

Перспектива для людства є за умови, що ніякі скажені НЕ ЗІРВУТЬ Землю. А така небезпека існує, особливо від деяких держав, у тому числі й Росії, які, всупереч більшості країн світу, голосують за продовження війни в Сирії, знищуючи цей народ і його цивілізацію.

Іще раз наголошую про негайне реформування ООН. Сподіваємося на активну позицію президента США Дональда Трампа. За всілякі погрози застосування ядерної зброї ООН повинна запровадити кримінальне судочинство та світові фінансові санкції. Краще захистити світ сьогодні, ніж потім розгрібати ядерний попіл. Планета Земля не витримає сили атому, тому скажені політики повинні піти зі сцени людського буття. Нехай кожна людина бореться з військовим агресором

 Професор В.Матвієнко

В. Матвієнко в соціальних сервісах

© Усі права захищені. Використання матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання).
про проект