ТВОРИ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Люблю я свою Україну

Перший поетичний збірник Володимира Матвієнка. У ньому – відчуте й пережите, а це і є віхи з біографії автора, нашого сучасника, визнаного в Україні та за її межами теоретика і практика банківської справи, який своїм поетичним словом ще раз стверджує вічну істину – не хлібом єдиним живе людина.

Київ-1997

Публікації

завантажити

Оберіг пам’яті

Перший поетичний збірник Володимира Матвієнка. У ньому – відчуте й пережите, а це і є віхи з біографії автора, нашого сучасника, визнаного в Україні та за її межами теоретика і практика банківської справи, який своїм поетичним словом ще раз стверджує вічну істину – не хлібом єдиним живе людина.

Київ-1997

В серці маю Україну

Мелодійна поетична мова поета-пісняра Володимира Матвієнка, її схвильованість, чистота, щирість привернули до себе увагу багатьох відомих митців, що обумовило створення понад 100 пісень, які визначають самобутнє та яскраве обличчя українського культурно-мистецького сьогодення.

Київ “Музична Україна” 2008

завантажити

Пісне моя зоряна

Пісенник містить нові ліричні та патріотичні пісні сучасних українських композиторів на вірші відомого поета, вченого, Голови Правління Промінвестбанку Володимира Матвієнка. У кількох творах поет виступає і як композитор.

Київ “Музична Україна” 2001

завантажити

Душі моєї хвилювання

До збірника увійшли пісні та хори, написані викладачами кафедри музики Кам’янець-Подільського ДПУ, членами Національної Всеукраїнської музичної спілки на вірші відомого поета, вченого, академіка Володимира Матвієнка.

Київ “Музична Україна” 2001

Твій син, Україно!

У книзі В.П. Матвієнко, підсумовуючи свій 75-річний життєвий шлях, розповідає, як хлопчик із села Білка Житомирської області завдяки наполегливій праці, життєлюбству, працездатності, бажанню оволодіти новішими знаннями досяг міжнародного визнання, став високопрофесійним фахівцем, поетом, меценатом.

Київ Наукова думка 2012

Самотужки по життю

Книга присвячена роздумам про загальнолюдські цінності, що формують кожну людину як особистість. Описуючи свій життєвий та трудовий шлях, автор намагається дослідити процес формування таких важливих людських якостей, як патріотизм, любов до сім’ї до України.

Київ Наукова думка 2007

На рідних роздолах

У цій, другій, поетичній збірці простежується творча і життєва біографія її автора, відомого в Україні економіста, банкіра Володимира Матвієнка. Та поезія, пісня – його друге життєдайне крило. А відтак душа громадського діяча, державотворця і поета завжди окрилена.

Київ Український письменник 1999

завантажити

Банкір Професор Поет

У книжці розповідається, про життєвий та трудовий шлях В.П. Матвієнка, його багатогранну діяльність як фахівця, поета, мецената. Висвітлюється роль В.П. Матвієнка як ідеологічного натхненника Партії національно-економічного розвитку країни (ПНЕРУ), що сповідує ідеологію «Національному розвитку – власні сили».

Київ-2012

Планета життя

Автор книги відомий економіст, професор В.П. Матвієнко ставить за мету просто і зрозуміло розповісти читачам про складні процеси розвитку великого та неосяжного космічного простору. Наведені описи планет Сонячної системи та їх сопутників. Розкриті шляхи пізнання Всесвіту від Галілея, Кеплера, Ньютона, та Енштейна до сучасних наукових досліджень.

Київ Наукова думка 2006

Дотепні слова

Увазі читачів пропонується доповнена новими висловами збірка «Дотепні слова», до якої включені дотепні цікаві вирази, жартівливі замальовки, що торкаються різних аспектів нашого життя. А також сфери професійної діяльності автора. Усі вислови проілюстровано.

Київ Наукова думка 2005

завантажити

Наші козаченьки

Фундатор дитячої козацької організації «Козаченьки» – Герой України, професор В.П. Матвієнко. Його наукові, філософські та творчі доробки покладено в основу нової світоглядної філософії українських дітей-патріотів.

Київ-2008

Автограф на гривні

З позиції банкіра з понад 40-річним досвідом роботи Володимир Матвієнко висвітлює бурхливі події 90-х років ХХ ст., проголошення незалежності України, створення власної банківської системи, виготовлення та запровадження національної валюти.

Київ Наукова думка 2000

завантажити

Держава і БАНКИ

У цій книзі зібрані публікації першого голови правління Національного банку України, Голови Правління Промінвестбанку України Володимира Матвієнка, які були надруковані у газеті «Демократична Україна».

«Демократична Україна» 1996

завантажити

Роздуми банкіра

У книзі зібрано статті, інтерв’ю, доповіді та виступи відомого фінансиста і громадського діяча, Голови Правління Промінвестбанку Володимира Матвієнка. Високопрофесійно, зацікавлено і водночас дохідливо обговорюються злободенні проблеми розвитку і реформування економіки.

Київ Наукова думка 2002

Желаемое и действительное

Каждый из нас, добившись задуманного, вправе утверждать, что он обязан этим не только случаю, но и тем принципам своего сознания, которые предопределяют его путь от настоящего к будущему. О таких принципах и пойдет речь далее. Для автора этими принципами являются законы диалектики.

завантажити

Промінвестбанк. Стратегія відтворення.

Книга відомих фінансистів і громадських діячів – Голови Правління Промінвестбанку професора В.П. Матвієнка і народного депутата України П.В. Матвієнка – знайомить читачів з понад 80-річною історією найбільшого фінансового інституту вітчизняної промисловості.

Київ Наукова думка 2002

завантажити

Ефективність управління банком

У збірнику подано матеріали доповідей та виступів на науково-практичному семінарі провідних фахівців Промінвестбанку, присвяченому організації банківського менеджменту. Докладно розглянуто проблеми оподаткування та юридичного захисту інтересів банку, управління прибутковістю, фінансовими ризиками, інформаційними технологіями та персоналом банку.

Київ Наукова думка 2003

Філософсько-економічні погляди

Філософія і економіка. На перший погляд дві різні сфери. Одна визначає свідомість, друга – буття. Більшість філософських дослідників абстрагуються від повсякденного життя, економічних відносин, віддаючи перевагу “чистій філософії”. Агностицизм Юма, ідеалістична діалектика Гегеля, антропологічний матеріалізм Фейербаха звужували філософію до окремих питань, відривали людську думку від реального життя.

завантажити

Внутрішній контроль та аудит у Промінвестбанку

Матеріали науково-практичного семінару “Внутрішній контроль при здійсненні банківської діяльності та організація аудиту в установах Промінвестбанку”, 22-26 вересня 2003 р. / ред. В. П. Матвієнко. – К. : Наукова думка, 2004. – 415 с. – (Школа банкіра).

До України - як до храму

Назва збірки «До України — як до храму» говорить сама за себе, віддзеркалює громадянську позицію автора, письменника-патріота, сина українського народу. Крізь поетичні рядки простежується життєва й творча доля самого автора. Вірші вражають своєю щирістю, довірливою простотою та дивним національним колоритом.

Творіть Україну

У цій збірці вміщено майже всі вірші, написані автором за довге творче життя. Тематика його поезій різноманітна, але в ній яскраво вирізняється патріотична тема, любов до України, безмежна відданість їй, впевненість у її перемозі над ворогами і віра у світле майбутнє українського народу.

Терен Життя

У книзі висвітлено проблеми становлення та розвитку банківської системи України в складних економічних і політичних умовах, історію та особливості створення української валюти – гривні, перші кроки та формування економіки незалежної України та вплив цих процесів на сьогодення нашої держави.

Сила Патріотизму

Видання присвячено діяльності Музею-студії «Сила патріотизму» Героя України Воло­димира Матвієнка. У Музеї проводяться цікаві заходи, в яких часто бере участь Володимир Павлович. Окрім ознайомлення з експозицією Музею-студії організовуються зустрічі з воїнами-ветеранами війни на Сході України, адже чесне служіння своїй країні — невід’ємна складова патріотизму.

З погляду на світ

У книжці автор стверджує, що будь-яке втручання в природу функціонування Всесвіту може призвести до незворотних наслідків як для Всесвіту, так і для тієї його частини, на якій проживає людство — Землі. Цю думку він ілюструє подіями із сьогодення: наслідки руйнівної сили ядерної енергії, створення технологій отримання енергії з води, прогресувальне потепління клімату.

Ознаки Єпохи

У книжці зроблено спробу показати агресивну сутність керівництва Російської Федерації за часів президентства Володимира Путіна, перші кроки якого супроводжувалися тверджен­ням про те, що Росія у війні 1941-1945 років могла перемогти й без України. Його зухвальство не відповідає реаліям.

Без’ядерний меморандум

Друга брошура із серії «Терен людського життя». Видання присвячено складним та болісним подіям Української держави у 1994—2016 роках. Неможливо читати без обурення та суму про розкрадання військового озброєння Збройних Сил України, продаж та знищення ядерного потенціалу України, трагічну долю Чорноморського флоту України.

В. Матвієнко в соціальних сервісах

© Усі права захищені. Використання матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання).
про проект