Привітання з Днем Незалежності

24 серпня 1991 Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Роком пізніше 20 лютого 1992 Верховна Рада України встановила цю дату як День незалежності України. І тільки в 1990 році, 16 липня, Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, яка і призвела до України в тому вигляді, в якому ми її знаємо сьогодні.

Наш народ святкує вже вкотре річницю незалежності, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.

Майже тисячу років з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь і утисків.

Історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи – сусіди. Попри все, українці боролися за свою свободу. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – випробуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

У серцях народу України серпнева блакить неба і золотавий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у наші кобеляцькі домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного вам здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Слава Україні! Слава українському народу!

Будьмо!

З найкращими побажаннями, Володимир Матвієнко

В. Матвієнко в соціальних сервісах

© Усі права захищені. Використання матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання).
про проект