Книга «З Днем Народження, Україно!»

Наш спільний проект з депутатами Київської міської ради, дитяча книжка «З Днем Народження, Україно!», була презентована учням київських шкіл. Збірка містить фронтові фотографії, картини військових, листи дітей до бійців, а також патріотичну лірику Володимира Матвієнка. 

Основною місією книги є намір пояснити малечі що таке війна і чому вона відбувається саме через творчість, адже тільки вона може достукатися до будь-якого серця, при цьому не зашкодити ще несформованим маленьким особистостям. 
На сьогодні вже відбулася одна презентація книги в стінах Київради і дві презентації для дітей. Перша відбулася в рамках дитячого свята «Сила нескорених» до Дня захисника України в Палаці дітей та юнацтва. Друга – в ЗОШ № 112 в форматі уроку патріотичного виховання. Діти щиро цікавилися поезією, листами своїх однолітків, творчістю військових. Тема війни не залишає байдужими дитячі серця і вони щиро співпереживали написаному, висловлювали свої міркування і ділилися власним творчим доробком. На презентації в школі №112 учні виступали з патріотичними піснями, авторськими віршами та передали на фронт листівки з побажаннями для бійців АТО.
Книжка «З Днем Народження, Україно!» стала своєрідною підставою поспілкуватися на тему війни, висловити підтримку українським військовим та просто заявити про свою любов до Батьківщини:

Люблю я свою Україну,
Як матір, як неньку, люблю.
Ношу, мов під серцем калину,
Що квітне у ріднім краю.

 

В. Матвієнко в соціальних сервісах

© Усі права захищені. Використання матеріалів дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання).
про проект